KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8985395
nr 898 5395
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Vadstället, 1912, signerad, motivet: 19, 8 x 14, 8. Hjert & Hjert 262. Asplund 249
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:04:09
5.000 kr
5.400 kr
5.800 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn